Home

iarbă eficienţă Şold turneul de tenis de la palermo 2019 zăpadă jurnal Clasificare

WTA Palermo: Irina Begu s-a calificat, cu emoții, în optimile de finală ale  turneului - B1TV.ro
WTA Palermo: Irina Begu s-a calificat, cu emoții, în optimile de finală ale turneului - B1TV.ro

Irina Begu, calificare cu emoții în sferturile de finală ale turneului de  la Palermo! S-a impus în trei seturi cu Dodin | Sport.ro
Irina Begu, calificare cu emoții în sferturile de finală ale turneului de la Palermo! S-a impus în trei seturi cu Dodin | Sport.ro

Irina Begu, început cu dreptul la Palermo. Unica reprezentată a României  din Sicilia s-a calificat în
Irina Begu, început cu dreptul la Palermo. Unica reprezentată a României din Sicilia s-a calificat în

Irina Begu s-a calificat în finala turnelului de la Palermo, după un meci  de peste trei ore
Irina Begu s-a calificat în finala turnelului de la Palermo, după un meci de peste trei ore

Irina Begu a câştigat turneul de la Palermo, al cincilea său trofeu la  simplu
Irina Begu a câştigat turneul de la Palermo, al cincilea său trofeu la simplu

Irina Begu a câştigat turneul WTA de la Palermo

Tenis: Principala favorită, calificată în sferturile de finală la turneul  WTA de la Palermo | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Principala favorită, calificată în sferturile de finală la turneul WTA de la Palermo | AGERPRES • Actualizează lumea.

Video | Irina Begu - Oceane Dodin 1-6, 6-2, 6-4. Românca e în “sferturi” la  Palermo
Video | Irina Begu - Oceane Dodin 1-6, 6-2, 6-4. Românca e în “sferturi” la Palermo

Irina Begu s-a calificat în semifinalele turneului WTA 250 de la Palermo -  Eurosport
Irina Begu s-a calificat în semifinalele turneului WTA 250 de la Palermo - Eurosport

WTA Moscova 2019 / WTA Luxemburg 2019: Cîrstea pe tabloul principal al  turneului International. Bogdan şi Cristian au pierdut în calificările  celui Premier | TENISite
WTA Moscova 2019 / WTA Luxemburg 2019: Cîrstea pe tabloul principal al turneului International. Bogdan şi Cristian au pierdut în calificările celui Premier | TENISite

Irina Begu, în sferturile de finală de la Palermo - Eurosport

Irina Begu a câștgat turneul de la Palermo - Forbes.ro

Irina Begu, salt important în clasamentul WTA, după calificarea în  semifinale la Palermo! Ce loc ocupă - Eurosport
Irina Begu, salt important în clasamentul WTA, după calificarea în semifinale la Palermo! Ce loc ocupă - Eurosport

Irina Begu a tras tare pentru accederea în optimile de la Palermo

Tenis: Irina Begu va juca finala turneului de la Palermo (WTA) | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Tenis: Irina Begu va juca finala turneului de la Palermo (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Gabriela Ruse a pierdut finala turneului de la Palermo. Momentele dramatice  trăite de româncă + Câţi bani va încasa şi pe ce loc va urca în topul  mondial - Antena Sport
Gabriela Ruse a pierdut finala turneului de la Palermo. Momentele dramatice trăite de româncă + Câţi bani va încasa şi pe ce loc va urca în topul mondial - Antena Sport

S-a încheiat turneul WTA de la Palermo! Cine este surprinzătoarea  câștigătoare a primei competiții feminine de
S-a încheiat turneul WTA de la Palermo! Cine este surprinzătoarea câștigătoare a primei competiții feminine de

Românca Irina Begu a câştigat turneul de tenis WTA 250 de la Palermo după  ce a
Românca Irina Begu a câştigat turneul de tenis WTA 250 de la Palermo după ce a

Irina Begu a jucat la miezul nopții! Cum s-a terminat partida de la Palermo

Irina Begu a câștigat turneul de la Palermo - România Liberă

Irina Begu, calificată în semifinalele turneului de la Palermo! Victorie  clară în fața lui Parry | Sport.ro
Irina Begu, calificată în semifinalele turneului de la Palermo! Victorie clară în fața lui Parry | Sport.ro

WTA Palermo: Gabriela Ruse, pe tabloul principal după ce a câștigat cu 6-1,  6-0 - HotNews.ro
WTA Palermo: Gabriela Ruse, pe tabloul principal după ce a câștigat cu 6-1, 6-0 - HotNews.ro

Irina Begu s-a calificat în optimile de finală ale turneului de la Palermo

Tenis: Fiona Ferro a câştigat turneul WTA de la Palermo | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Tenis: Fiona Ferro a câştigat turneul WTA de la Palermo | AGERPRES • Actualizează lumea.

Irina Begu, calificată în turul 2 la WTA Palermo, Ana Bogdan, eliminată!  Alexadra Cadanțu, victorie la Hamburg
Irina Begu, calificată în turul 2 la WTA Palermo, Ana Bogdan, eliminată! Alexadra Cadanțu, victorie la Hamburg