Home

Cu susul în jos Statele Unite ale Americii Compus rezultate live roma tenis 2018 Diplomă fără legătură diagonală

Wimbledon, ziua 3, LIVEBLOG. Murray și Ruud, out! Alcaraz și Djokovic, în  turul 3! Toate rezultatele - Eurosport
Wimbledon, ziua 3, LIVEBLOG. Murray și Ruud, out! Alcaraz și Djokovic, în turul 3! Toate rezultatele - Eurosport

Roland Garros 2018 | PRINCIPALELE adversare ale Simonei Halep. Cu cine se  bate pentru primul Grand Slam din cariera | Sport.ro
Roland Garros 2018 | PRINCIPALELE adversare ale Simonei Halep. Cu cine se bate pentru primul Grand Slam din cariera | Sport.ro

Roland Garros LIVE-BLOG: Daniil Medvedev joacă în direct pe Eurosport 1!  Azi debutează Halep - Eurosport
Roland Garros LIVE-BLOG: Daniil Medvedev joacă în direct pe Eurosport 1! Azi debutează Halep - Eurosport

Cu cine voi juca?” Cum a reacționat Anett Kontaveit când a aflat că va  lupta cu Simona Halep. Miza: semifinala la AO
Cu cine voi juca?” Cum a reacționat Anett Kontaveit când a aflat că va lupta cu Simona Halep. Miza: semifinala la AO

Svitolina, după victoria clară cu Halep: "E uimitor că mi-am apărat titlul  aici"
Svitolina, după victoria clară cu Halep: "E uimitor că mi-am apărat titlul aici"

Roma | Halep, învinsă în finală de Svitolina pentru al doilea an consecutiv  | Digi24
Roma | Halep, învinsă în finală de Svitolina pentru al doilea an consecutiv | Digi24

WTA Roma - stiri Simona Halep, tablou, scoruri, rezultate, meciuri, finala

VIDEO WTA Roma: Luptătoarea din Simona Halep (4-6, 6-1, 6-4 cu Maria  Sharapova) - Liderul mondial, în finală pentru al doilea an consecutiv -  HotNews.ro
VIDEO WTA Roma: Luptătoarea din Simona Halep (4-6, 6-1, 6-4 cu Maria Sharapova) - Liderul mondial, în finală pentru al doilea an consecutiv - HotNews.ro

Alize Cornet - Halep 4-6, 4-6 » Simona se califică în turul 2 la Roma

WTA Roma: A doua favorită, eliminată de la Foro Italico - Programul  sferturilor - HotNews.ro
WTA Roma: A doua favorită, eliminată de la Foro Italico - Programul sferturilor - HotNews.ro

Novak Djokovic s-a calificat în sferturi la Roma. Rezultatele complete din  optimi
Novak Djokovic s-a calificat în sferturi la Roma. Rezultatele complete din optimi

Simona Halep - Karolina Pliskova, finală Roma. Cehoaica a găsit secretul de  a o învinge pe româncă - Eurosport
Simona Halep - Karolina Pliskova, finală Roma. Cehoaica a găsit secretul de a o învinge pe româncă - Eurosport

tenis | Digi24

Alize Cornet a vorbit despre retragerea din tenis înaintea disputei cu  Simona Halep de la Roma: ”Anticipez sfârșitul carierei”
Alize Cornet a vorbit despre retragerea din tenis înaintea disputei cu Simona Halep de la Roma: ”Anticipez sfârșitul carierei”

Victorie categorică. Halep - Osaka, 6-1, 6-0, în turul 2 de la Roma | Digi24

Simona Halep, blocată în afara Top 20 WTA! Ce loc ocupă după eliminarea în  sferturi de la Madrid - Eurosport
Simona Halep, blocată în afara Top 20 WTA! Ce loc ocupă după eliminarea în sferturi de la Madrid - Eurosport

Ce urmează pentru Simona Halep după înfrângerea cu Ons Jabeur din  sferturile WTA Madrid
Ce urmează pentru Simona Halep după înfrângerea cu Ons Jabeur din sferturile WTA Madrid

Simona Halep, eliminată din turul 2 al turneului WTA de la Roma

VIDEO Novak Djokovic rămâne lider mondial după calificarea în semifinale la  ATP Roma - HotNews.ro
VIDEO Novak Djokovic rămâne lider mondial după calificarea în semifinale la ATP Roma - HotNews.ro

Simona Halep a ratat întâlnirea cu istoria, în 2022: indiciul ignorat care  temperează așteptările, înainte de Roland Garros | Sport.ro
Simona Halep a ratat întâlnirea cu istoria, în 2022: indiciul ignorat care temperează așteptările, înainte de Roland Garros | Sport.ro

Simona Halep, ca o "pictură renascentistă" pe zgura de la Roma! WTA,  reacție de milioane după meciul cu Cornet - Eurosport
Simona Halep, ca o "pictură renascentistă" pe zgura de la Roma! WTA, reacție de milioane după meciul cu Cornet - Eurosport

Simona Halep e în sferturi la Toronto, după victoria din optimi cu Jil  Teichmann - Eurosport
Simona Halep e în sferturi la Toronto, după victoria din optimi cu Jil Teichmann - Eurosport

Tenis: Angelique Kerber, adversara Simonei Halep în turul al doilea la Roma  (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Angelique Kerber, adversara Simonei Halep în turul al doilea la Roma (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Video | Simona Halep - Danielle Collins 6-7, 3-6. Drumul Simonei la WTA Roma  s-a încheiat după un meci-maraton
Video | Simona Halep - Danielle Collins 6-7, 3-6. Drumul Simonei la WTA Roma s-a încheiat după un meci-maraton

Știri Tenis | Noutăți, meciuri, jucători tenis, clasament ATP și WTA |  Pagina 593 din 690 | Prosport
Știri Tenis | Noutăți, meciuri, jucători tenis, clasament ATP și WTA | Pagina 593 din 690 | Prosport