Home

lavandă boabă întro vacanță cine a castigat la tenis ifinala cod gândac iarbă

Naomi Osaka a câştigat finala Indian Wells | Digi24

Tenis: Australianca Ashleigh Barty a câştigat finala feminină de la Roland  Garros
Tenis: Australianca Ashleigh Barty a câştigat finala feminină de la Roland Garros

Turneul Campioanelor 2022: Caroline Garcia a câștigat finala

Carlos Alcaraz, campion la US Open! Spaniolul a rescris istoria tenisului -  Eurosport
Carlos Alcaraz, campion la US Open! Spaniolul a rescris istoria tenisului - Eurosport

Simona Halep a câştigat finala de la Montreal

Rune şi Auger-Aliassime vor juca finala turneului ATP 500 de la Basel

Știm finala feminină de la US Open 2022. Swiatek a întors spectaculos:  "Când am fost la toaletă, am plâns"
Știm finala feminină de la US Open 2022. Swiatek a întors spectaculos: "Când am fost la toaletă, am plâns"

Tenis: Simona Halep a câștigat finala turneului de la Dubai | Sport |  România Actualitați
Tenis: Simona Halep a câștigat finala turneului de la Dubai | Sport | România Actualitați

Tenis: Bara şi Gorgodze au câştigat finala de dublu la Karlsruhe (WTA 125)  | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Bara şi Gorgodze au câştigat finala de dublu la Karlsruhe (WTA 125) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Elena Rybakina a câştigat finala Wimbledon 2022, după ce a învins-o pe Ons  Jabeur
Elena Rybakina a câştigat finala Wimbledon 2022, după ce a învins-o pe Ons Jabeur

Porsche Tennis (@PorscheTennis) / Twitter

Video | Elise Mertens a câștigat WTA Monastir! A zdrobit-o în finală pe  Alize Cornet
Video | Elise Mertens a câștigat WTA Monastir! A zdrobit-o în finală pe Alize Cornet

Novak Djokovic a câştigat finala Wimbledon şi a egalat recordul istoric al  lui Federer şi Nadal. Sârbul are 20 de trofee de Grand Slam - Antena Sport
Novak Djokovic a câştigat finala Wimbledon şi a egalat recordul istoric al lui Federer şi Nadal. Sârbul are 20 de trofee de Grand Slam - Antena Sport

Simona Halep a câştigat finala de la Indian Wells. Principalul sponsor al  tenismencei românce este retailerul
Simona Halep a câştigat finala de la Indian Wells. Principalul sponsor al tenismencei românce este retailerul

Simona Halep a ratat calificarea în finala Indian Wells 2022, într-un meci  în care, de nervi, și-a rupt racheta de tenis | Digi24
Simona Halep a ratat calificarea în finala Indian Wells 2022, într-un meci în care, de nervi, și-a rupt racheta de tenis | Digi24

La doar 48 de ore trecute de la finala din Toronto, Simona Halep a câștigat  cu stoicism primul meci la Cincinnati | Sport.ro
La doar 48 de ore trecute de la finala din Toronto, Simona Halep a câștigat cu stoicism primul meci la Cincinnati | Sport.ro

Novak Djokovic a câştigat Wimbledon 2022, după ce l-a învins în finală pe  Nick Kyrgios
Novak Djokovic a câştigat Wimbledon 2022, după ce l-a învins în finală pe Nick Kyrgios

Djokovic a castigat US Open pentru a treia oara in cariera! Victorie fara  emotii in finala cu Del Potro: sarbul a ajuns la 14 turnee de Grand Slam  castigate | Sport.ro
Djokovic a castigat US Open pentru a treia oara in cariera! Victorie fara emotii in finala cu Del Potro: sarbul a ajuns la 14 turnee de Grand Slam castigate | Sport.ro

Nadal a câştigat finala cu Ruud încă de la vestiare. Imaginile devenite  virale - Tenis video - Eurosport
Nadal a câştigat finala cu Ruud încă de la vestiare. Imaginile devenite virale - Tenis video - Eurosport

Tenis: Ana Bogdan s-a calificat în premieră în finala unui turneu WTA |  Sport | România Actualitați
Tenis: Ana Bogdan s-a calificat în premieră în finala unui turneu WTA | Sport | România Actualitați

Shuai Zhang a câştigat turneul de la Lyon după ce a învins-o, în finală, pe  Daiana Iastremska
Shuai Zhang a câştigat turneul de la Lyon după ce a învins-o, în finală, pe Daiana Iastremska

US Open. Trofeul, disputat de Carlos Alcazar și Casper Ruud. Iga Swiatek și  Ons Jabeur, în finala turneului feminin | Observatornews.ro
US Open. Trofeul, disputat de Carlos Alcazar și Casper Ruud. Iga Swiatek și Ons Jabeur, în finala turneului feminin | Observatornews.ro

Câţi bani a câştigat Simona Halep pentru calificarea în sferturile de finală  de la WTA Roma
Câţi bani a câştigat Simona Halep pentru calificarea în sferturile de finală de la WTA Roma

Tenis / Jaqueline Cristian a câştigat finala turneului ITF de la Le  Neubourg | Cuget Liber
Tenis / Jaqueline Cristian a câştigat finala turneului ITF de la Le Neubourg | Cuget Liber

Djokovic - Ruud, finala Turneului Campionilor: sârbul nu a mai câștigat  competiția din 2015 | Sport.ro
Djokovic - Ruud, finala Turneului Campionilor: sârbul nu a mai câștigat competiția din 2015 | Sport.ro

Barty, regină la Australian Open: A câştigat o finală incredibilă după o  revenire fabuloasă | adevarul.ro
Barty, regină la Australian Open: A câştigat o finală incredibilă după o revenire fabuloasă | adevarul.ro